![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/04/dasha-e1523430906242.jpeg)
Similar Posts
![На пороге во взрослую жизнь](https://media1.childrensembassyua.org/2018/04/katay.jpg)
На пороге во взрослую жизнь
Я с восточной Укрины. Заканчиваю одиннадцатый клас в сельськой школе, куда с семьей бежали от войны еще 2014 году. Самым сложным моментом в выпускном классе для меня является – внешнее независимое оценивание. За не очень долгое время, я должна выучить 5 предметов. В каждом как минимум 35 тем и довольно объемных. Сложно, но возможно В…
![Mоя мрія стати хірургом](https://media1.childrensembassyua.org/2018/05/sveta-e1525758150611.jpg)
Mоя мрія стати хірургом
Мене звати Свєта. Мені 13 років Я хочу стати лікарем – хірургом, але ще трішки боюся. Бо це дуже відповідальна робота. Від хірурга залежить життя і здоров’я людини Чому саме ця професія? Бо хочу допомагати людям. Зараз багато людей помирає, тому що операції коштують дуже дорого, а люди не мають таких грошей. Тому я буду…
![Я буду програмістом і президентом.](https://media1.childrensembassyua.org/2016/10/jura.jpg)
Я буду програмістом і президентом.
Моя Україна буде сама продвинута країна з усіх Я коли виросту вивчусь на програміста, создам таку гру, що в неї будуть грати всі. Потім моя компанія стане найкраща в усьому світі. Коли я зароблю багато грошей піду у президенти України. Я зроблю так що політики красти не зможуть. Я буду все контролювати. Пенсії і зарплати…
![Готуй, фотографуй і презентуй !](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/Изображение.jpeg-2-1-e1552489851912.jpg)
Готуй, фотографуй і презентуй !
Сьогодні Света із нашої групи молоді в Домі Друзів презентує фото свого кулінарного таланту і трішкі розповість про себе. Всім привіт ! У нас вже весна і сонячно. Я люблю готувати. На фото я з моїми фірмрвими чіпсами. Це смачно. Ще я робила олівє з сюрпризом. Роблю олівє а там сюрприз Час для…