![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/02/svetab.png)
Similar Posts
Допомога з Фінляндії
Хочу почати з важливого. Це з подяки, яку, Ви наші друзі, заслуговуєте найбільше. Кожна людина, яка отримала речі, дякувала від усього серця за Вашу доброту і піклування. І все відчувалась по – справжньому. Старались організувати роздачу гуманітарної допомоги, щоб для кожної людини була комфортна обстановка. Коробки з одягом, які зберігались в складському приміщенні церкви, перевозили…
![В “Домі Друзів” живуть весело](https://media1.childrensembassyua.org/2019/10/blog1-e1570522202426.jpeg)
В “Домі Друзів” живуть весело
Кожного дня все більше дітей приходять на гуртки. Тут вони беруть для себе, щось нове і цікаве. Відбулося змагання по футболу. А після гри- дружнє чаювання. Залюбки діти віготовляють вироби своїми руками, грають в шахмати, працюють з компьютерами, слухають казки, малюють. Для нудьги немає часу. / Надія Михайлівна, педагог Поширювати любов
![Радоваться и радовать](https://media1.childrensembassyua.org/2018/12/DSC0043-002-e1544442496164.jpg)
Радоваться и радовать
Спасибо каждому за помощь и за радость для семьи . Это очень ценно. У семьи сгорел дом. Они переехали жить в новый дом, где сейчас делают ремонт. Ваша помощь с покупкой дров, стала для них большой радостью. Ведь денег у семьи не было, и дома было холодно. А сейчас тепло. / Виктор Поширювати любов