![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/12/DSC0012-003-e1543852825886.jpg)
Similar Posts
![Друзі, це наша спільна нагорода !](https://media1.childrensembassyua.org/2018/11/20181130_130417-e1543589967879.jpg)
Друзі, це наша спільна нагорода !
Сьогодні благодійна організація «Хавер» отримала подяку від Бобровицької районної державної адміністрації. За багаторічну соціальну, фінансову та благодійну підтримку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Це наша спільна нагорода. Дякую кожному, хто підтримує нашу роботу в Україні. І допомагає нам допомагати дітям і родинам, котрі цього потребують. / З повагою до кожного Віктор Поширювати любов
![В школі весело!](https://media1.childrensembassyua.org/2018/09/Kiril-e1537279632352.jpg)
В школі весело!
Прийшла осінь і знову до школи. Я радий повернутися до навчання. Я вже в 4 классі. Мої друзі зі мною. Але ці уроки забирають багато сил. В школі уроки, дома уроки. І так п‘ять днів на тиждень. А гратися коли ? Хто придумав стільки уроків. Але треба навчатися і бути розумним. Сумую за літом та…
![Суперовский лагерь](https://media1.childrensembassyua.org/2016/07/vlad_o_kristiina.jpg)
Суперовский лагерь
Суперовский лагерь и я рад что я здесь, рассказывает Владик 9 лет про лагерь в Переяслове. Тут прикольно в лагере. Больше всего мне нравится играть в игры. Каждый день новые игры у нас. На пляже тоже супер, я люблю купаться. Я научился стрелять из лука. Мы ходили в зоопарк и кормили лебедей. Тут весело…
![Від усієї душі спасибі за те, що допомагаєте сім’ям. Купівля сімен для них є великим щастям.](https://media1.childrensembassyua.org/2018/04/Сіра-e1524774770706.jpg)
Від усієї душі спасибі за те, що допомагаєте сім’ям. Купівля сімен для них є великим щастям.
Ось слова вдячності однієї сім’ї: – Я так зраділа. Весь час переживала чим садити город. У мене велика сім’я. Я не мала грошей, щоб купити стільки сімен. Дякую від душі і серця. /Інна В даний час триває весняна акція. Як допомогди дізнайся тут https://childrensembassyua.org/…/час-весняних-клопотів-на-г…/ Поширювати любов