![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/12/f3-e1545989762420.jpg)
Similar Posts
![Надія на краще](https://media1.childrensembassyua.org/2018/05/ana.jpg)
Надія на краще
В цьому році я закінчую 9 класів і складаю ДПА ( державну підсумкову атестацію) “Я дуже хвилююсь ,але я стараюся підготовитись. Ми будемо складати атестацію з трьох предметів: математика, українська мова і географія. Саме більше я переживаю за математику. Я її не дуже добре знаю. Але надіюся на краще.” /Аня,15 років. Поширювати любов
![В “Домі Друзів” живуть весело](https://media1.childrensembassyua.org/2019/10/blog1-e1570522202426.jpeg)
В “Домі Друзів” живуть весело
Кожного дня все більше дітей приходять на гуртки. Тут вони беруть для себе, щось нове і цікаве. Відбулося змагання по футболу. А після гри- дружнє чаювання. Залюбки діти віготовляють вироби своїми руками, грають в шахмати, працюють з компьютерами, слухають казки, малюють. Для нудьги немає часу. / Надія Михайлівна, педагог Поширювати любов