![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/02/руся-e1550252118926.jpg)
Similar Posts
![Дякуємо за 2018 рік !](https://media1.childrensembassyua.org/2018/12/new-year.jpg)
Дякуємо за 2018 рік !
Діти написали новорічне привітання: З Новим роком та Різдвом Христовим, бажаю вам міцного здоров’я, успіху, багатства і любові, бажаю вам завжди бути красивою, дякую вам, що ти є для мене, я бажаю щоб ваші мрії здійснилися , радісті, багато посмішок, довгого життя, багато різдвяних подарунків під ялинкою, миру. Дитяче Посольство бажає Вам щасливого 2019 року….
![Друзі, дякуємо за допомогу !](https://media1.childrensembassyua.org/2018/09/обл.jpg)
Друзі, дякуємо за допомогу !
Друзі, дякуючи Вашій допомозі п’ятдесят одна дитина в четверг отримали все необхідне до школи. Акція ще тріває і діти продовжують отримувати допомогу до школи. Це була дуже важлива подія для дітей. Вони отримали Ваше благословіння. І тепер можуть радісно піти у школу. Ви подарували дітям справжню радість. Спасибі /Катерина Поширювати любов