![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/54268501_2140190059399344_7219005426531041280_n.jpg)
Similar Posts
![Я буду програмістом і президентом.](https://media1.childrensembassyua.org/2016/10/jura.jpg)
Я буду програмістом і президентом.
Моя Україна буде сама продвинута країна з усіх Я коли виросту вивчусь на програміста, создам таку гру, що в неї будуть грати всі. Потім моя компанія стане найкраща в усьому світі. Коли я зароблю багато грошей піду у президенти України. Я зроблю так що політики красти не зможуть. Я буду все контролювати. Пенсії і зарплати…
![Великий стрибок діджитал](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/for_blog-1.jpeg)
Великий стрибок діджитал
Мені вже повних 71. У такому віці прийшлось мені освоювати комп’ютер і телефон. Карантин посприяв тому. Діти були на карантині. Скучала за ними. Хотілося спілкуватись. Спочатку спілкувалась, дякуючи своїм колегам. А потім вирішила освоїти сама. Соромилась просити допомоги: “Невже я не подолаю цього барьєру сама? Я доб’юсь”. Ще рік тому мені дали в користування сенсорний…
![Дитячий табір в Карпатах – день #2](https://media1.childrensembassyua.org/2018/07/fota-1-1-e1531375507562.jpg)
Дитячий табір в Карпатах – день #2
Підкорювачи гори Маківка Оце так гори! Я ще ніколи не підіймалася на справжню гору. Вона називається Маківка. Вверх йшли аж дві години. Втомилися. Там ще знайшли та їли малину та чорниця. Дома все розповім моїм сестричкам і мамі. Карпати красиві і дуже високі. /Поліна 9 років Поширювати любов
![Європа “стукає до нас у двері”](https://media1.childrensembassyua.org/2018/05/skrin.png)
Європа “стукає до нас у двері”
Якщо маєш вдома інтернет, то можна оформити допомогу при народженні дитини та житлову субсидію. І для цього не потрібно ходити до відділу соцзахисту. Це можна зробити на сайті Кабміну. Потрібно вибрати розділ “Послуги”, а в ньому – підрозділ “Електронні послуги”. Сподіваюсь, що незабаром “асортимент” послуг збільшиться. /Юлія Поширювати любов