![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/04/working_in_garden_.jpeg)
Similar Posts
![Дитячий табір в Карпатах – день #10](https://media1.childrensembassyua.org/2018/07/fota-4-4.jpg)
Дитячий табір в Карпатах – день #10
Всім привіт з Карпат ! Про табір я можу розповідати дуже довго. Час летить швидко і весело. Багато нових вражень. Спортивні ігри, виступи на сцені, командні змагання. Я знайшла багато нових друзів. Табір в Карпатах чудовий. Цей час я запам’ятаю надовго. Коли повернуся додому, розповім своїм друзями. Всім бажаю веселих вихідних ! / Юля 14…
![Привіт, я Коля !](https://media1.childrensembassyua.org/2019/02/Изображение-5-e1550051286402.jpeg)
Привіт, я Коля !
Люблю футбол, природу і Дім Друзів Я приходжу в Дім Друзів і Надія Михалівна допомагає виконувати з уроками. Вдома у мене не виходить робити самому. Я навчаюся у 8 класі. Коли закінчу школу хочу стати столяром чи ютубером. Але в мене ще є час на роздуми. Ще я люблю фотографувати. І ось мої фото: Я…
![Добре повернутися додому](https://media1.childrensembassyua.org/2020/04/Nadya_ukr.jpg)
Добре повернутися додому
Життя на карантині- день 48 30.04.2020 44 дня Максим був в Києві. Поїхав лікувати очі, а тут оголосили карантин. Він жив у бабусі, бо не було чим приїхати додому. – Я дуже сумував за мамою, братами і сестрою. І ще за своєю кицею Машею. Намалював календарик і закрелював дні скільки я без мами,-розповідає Максим. Знайшли…