Вызов принят

Хороший сон, полноценное питание, минимум интернета, любовь и понимание- фундамент для психического здоровья ребенка. Такой вывод я сделала для себя на лекции Дженнифер. Было очень интересно. Мы взрослые пусть не всегда можем все изменить, но в наших силах помочь и поддержать ребенка.
/Таня

Класне навчання.
Спасибі Дженніфер що знайшла час і приїхала аж зі Швеції щоб розказати і навчити нас як виявити в сім’ї насильство над дитиною. Розумні і неймовірно корисні матеріали ☺️.
/Катерина

Щоб розвивати добрі взаємовідносини з дитиною необхідні хороші знання з психології. Добре, що Дженніфер зупинилась саме на такій важливій темі як проблеми з психікою дитини. Адже ця тема нам дуже цікава.
/Наталія

Дуже корисними стали для мене поради Дженніфер щодо роботи з дітьми, у яких є проблеми з психікою.
Особливо я вдячна за пораду, як допомогти матері налагодити стосунки з дитиною, які вони втратили.
/Надія

Конференція з проблем психіки у дітей і підлітків визнало живу зацікавленість у всього персоналу. Всі ці отримані знання будемо використовувати в повсякденному житті.
/Віктор Павлович

Подобаються лекції під час яких можна пити чай і їсти шоколад. Наша лекторка Дженіфер дозволяла нам це робити. Та сама пригощала смачним шоколадом. Дякую тобі Дженіфер – ти класна. А ще я дізналась, що маю симптоми синдрому СДВГ. З нетерпінням чекатиму наступних лекцій!
/Юлія

Поширювати любов

Similar Posts