![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/12/blogg_happy_new_year.jpg)
Similar Posts
![Блогер цього тижня – Боас](https://media1.childrensembassyua.org/2022/09/blogg_Boas.jpeg)
Блогер цього тижня – Боас
Привіт Мене звати Боас Адольфі, я разом з дружиною Міріам, є засновником Дитячого Посольства. Минув 31 рік відтоді, як ми ступили вперше на українську землю. Радянський Союз розпався, і 24 серпня 1991 року Україна стала незалежною державою. Перші роки були непростими. Я не знав мови, та й мало хто тоді ще знав англійську. Я відчував…
![Дякуємо за добре серце і бажання допомогти](https://media1.childrensembassyua.org/2019/10/familjen_blog.jpg)
Дякуємо за добре серце і бажання допомогти
Команда організації “Хавер” висловлює щиру подяку Андрію та його сімьї, за ваше добре серце та бажання допомогти. “Я і моя сім’я маємо невеликі можливості і хочемо допомогти сім’ї, яка найбильше потребує допомоги” – дзвонив Андрій з Києва. Він і раніше допомогав іншій родині. Я запропонував допомогти матеріалом для ремонту самотній мамі трьох дітей. Там молодший…
![Надія яку ми несемо](https://media1.childrensembassyua.org/2024/01/Bilder_till_blogg_2023_01-11-3.jpeg)
Надія яку ми несемо
Запали свічку і нехай вона горить,ніколи не дайте надії зникнути.Зараз темно, але колись знову стане світліше.Запали свічку за все, у що ви вірите,за планету, на якій ми живемо.Запали свічку за дітей світу. Ми ніколи не повинні втрачати надію. Надії на те, що все налагодиться. Медіа в різних формах розповідають нам про стан світу, війни, жахи,…
![Тижневі новини – 51](https://media1.childrensembassyua.org/2020/12/glavnya_forblog.jpeg)
Тижневі новини – 51
Привет, неделя пролетела быстро. Желаем тебе отлично провести викенд.Что произошло на этой неделе читай здесьСпасибо, что ты с нами 💛💙 Рождественская почта работает без выходных 15.12.2020 Скоро время чудес!Дети с радостью делают Рождественские открытки для своих друзей. И пишут свои пожелания. P.S – не забудь проверить свой почтовый ящик У нас велика радість 16.12.2020 “Спасибі…