![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/06/forblogukr.jpg)
Similar Posts
![З днем студента!](https://media1.childrensembassyua.org/2021/01/student.jpeg)
З днем студента!
Студентскі роки – кращий період життя. Щиро вітаю всіх студентів зі святом. Бажаю цікавого життя від сесії до сесії. Удачі, енергії, натхнення та яскравих вражень. Зі святом, студенти. Начало недели началось с хороших новостей. Локдаун закончился и дети вернулись в школу. После сильных морозов настало потепление+ 4. Еще одна суперовская новость White Label Agency подарили…
![Христос Воскрес! Воистину Воскрес!](https://media1.childrensembassyua.org/2021/05/Христос_Воскрес.jpeg)
Христос Воскрес! Воистину Воскрес!
Таким приветствием мы здороваемся на Пасху. Эти слова вызывают радость и улыбку. Самый светлый праздник, который дарит каждому из нас надежду на спасение. Праздник Светлого Христова Воскресения – большой праздник для православных христиан. Все идут в церковь на Пасхальную службу, которая длится всю ночь. Неся с собой корзинки с пасками и яйцами-крашанками. Обязательно утром надо…
![Осінь у Домі Друзів: життя дітей в тіні повітряних тривог](https://media1.childrensembassyua.org/2023/11/raisa_och_barnen_1600-5.jpeg)
Осінь у Домі Друзів: життя дітей в тіні повітряних тривог
Осінні спогади друзів? Найперше це теплою сонячною, майже літньою погодою. Це дало змогу дітям проводити час на вулиці. А що може бути кращим для дітей, ніж у веселих іграх спілкуватися з друзями. А ще чим запам’яталася осінь? Повітряними тривогами. Особливо в перші дні навчального року. Життя дітей під звук повітряних тривог Ми й досі не…
![Посеред війни – мить радості](https://media1.childrensembassyua.org/2023/09/katya.jpeg)
Посеред війни – мить радості
Привіт, це я, Катерина, яка завжди з вами. Я маю честь працювати з програмами допомоги нашої організації “Дитяче Посольство”. Моя мотивація Вже майже 17 років я маю честь допомагати дітям та сім’ям. Я відчуваю біль і потреби кожної сім’ї своїм серцем, а потім хочу якнайшвидше з’ясувати, чим я можу допомогти. Мною рухає відчуття, що я…