![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/05/blog_ukr_kochegarka.jpg)
Similar Posts
![Радію, граю і малюю!](https://media1.childrensembassyua.org/2021/06/sasha_forblog.jpeg)
Радію, граю і малюю!
Розповідає шестирічна Саша про свої враження про Дім Друзів. “Я Саша і мені 6 років. Я раніше не була у Домі Друзів. Тепер хожу і я дуже рада. Тут так багато всього цікавого і мої подружки Таня і Аріна. Я з ними дружу. Я малюю у Домі Друзів і даже на компьютері вчуся розмальовувати принцес….
![Дитячий табір в Карпатах – день #2](https://media1.childrensembassyua.org/2018/07/fota-1-1-e1531375507562.jpg)
Дитячий табір в Карпатах – день #2
Підкорювачи гори Маківка Оце так гори! Я ще ніколи не підіймалася на справжню гору. Вона називається Маківка. Вверх йшли аж дві години. Втомилися. Там ще знайшли та їли малину та чорниця. Дома все розповім моїм сестричкам і мамі. Карпати красиві і дуже високі. /Поліна 9 років Поширювати любов