![](https://media1.childrensembassyua.org/2022/04/279034495_519987943095568_8892026386185073871_n.jpeg)
Similar Posts
![Не “Co-vidom” єдиним живе людина](https://media1.childrensembassyua.org/2021/03/IMG-e6d188e637cedc29a9981a49fb34a723-V.jpeg)
Не “Co-vidom” єдиним живе людина
Зазвичай прививку БЦЖ (проти туберкульозу) новонародженій дитині роблять на 4-ті сутки після народження. Наразі в Київі дана вакцина відсутня. Як в державних лікарнях так і в платних клініках. У нашої Свети народилась донечка. Дівчинка ще не отримала вакцину, бо вона відсутня. Чим раніше немовля її отримає тим краще.Терпіння мамам та здоров’я малюкам протягом очікування. /Юля…
![Христос рождається – славімо Його!](https://media1.childrensembassyua.org/2021/01/1032_forblog.jpeg)
Христос рождається – славімо Його!
Христос рождається – славімо Його! Так у нас вітаються люди один з одним в день Різдва. Різдво Христове є одне з головних свят для мене. Але справжній сенс його святкування я зрозуміла, коли стала дорослою. Маленькою я чекала цього свята тільки тому, що в цей день можна було отримати багато цукерок. Зранку, після Святого вечора,…
![“Ми українці”](https://media1.childrensembassyua.org/2022/02/foto_1_glavnaya.jpeg)
“Ми українці”
День Єднання України в Домі Друзів пройшов спокійно, щиро, з посмішками дітей і відчуттям любові до України ❤️ Діти прийшли в святкових вишиванках. Малювали жовто-блакитні сердечки, висловлюючи цим свою любов до України. Вони ще не до кінця розуміють значення цього свята. Але їх щирі вислови : “Україна Єдина” , “Ми українці”, “Україна наша рідна Батьківщіна”,…
![Сново карантин…](https://media1.childrensembassyua.org/2021/03/ukraine.jpg)
Сново карантин…
В Черниговской области введен более строгий карантин. С 29 марта наш регион находится в “красной зоне”. Весенние каникулы у детей закончились, но не все дети вернулись в школу. Младшая школа и садики работают. У детей 5-11 классов занятия проходят дистанционно./ Таня Поширювати любов
![День єднання України](https://media1.childrensembassyua.org/2022/02/UAразом-_forblog.jpeg)
День єднання України
“А накінець, браття, радійте, удосконалюйтесь, тіштеся, будьте однодумні, майте мир, і Бог любові та миру буде з вами!” – 2 Кор 13:11 Дитяче Посольство приєднується до до участі у національно-патріотичному до Дня Єднання України. Наша сила в єднанні! Слава Україні!🇺🇦 Поширювати любов