![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/aj-e1552905919442.jpg)
Similar Posts
![Интервью с Дашей “люблю аниме, котиков и похомячить”](https://media1.childrensembassyua.org/2019/01/20180218_002130-e1548852151158.jpg)
Интервью с Дашей “люблю аниме, котиков и похомячить”
Даша “Люблю аниме, котиков и похомячить” Юный художник, Даша, покинула родной дом и переехала в Черниговскую область с Восточной Украины четыре года назад. О том, какой у неё любимый герой из аниме, за что любит котиков и почему спала на картошке – она рассказала нам сегодня. -Почему поменяли место жительства? -Мне было 8 лет, когда…
![Від усієї душі спасибі за те, що допомагаєте сім’ям. Купівля сімен для них є великим щастям.](https://media1.childrensembassyua.org/2018/04/Сіра-e1524774770706.jpg)
Від усієї душі спасибі за те, що допомагаєте сім’ям. Купівля сімен для них є великим щастям.
Ось слова вдячності однієї сім’ї: – Я так зраділа. Весь час переживала чим садити город. У мене велика сім’я. Я не мала грошей, щоб купити стільки сімен. Дякую від душі і серця. /Інна В даний час триває весняна акція. Як допомогди дізнайся тут https://childrensembassyua.org/…/час-весняних-клопотів-на-г…/ Поширювати любов
![Війна забирає найдорожче](https://media1.childrensembassyua.org/2018/08/10954529_774489819302715_3734624479553083777_n-1.jpg)
Війна забирає найдорожче
Сім’ я Норенко переїхали з Дніпропетровщини. Купили нежитловий будинок, почали робити в ньому ремонт. Андрій був будівельниом і умілими руками зробив багато, але закінчити задумане – не всиг. У 2014 року у перщій хвилі його мобілізували. І вже в червні він разом з побратимами був на передавій. Хоча за станом здоров’я його не повинні були…
![Недільна школа у Домі Друзів – головна подія тижня](https://media1.childrensembassyua.org/2023/11/20231026_144454-scaled-1.jpeg)
Недільна школа у Домі Друзів – головна подія тижня
Головна подія тижня – недільна школа по суботах у Домі Друзів. Щотижня я долаю довгий шлях, 18 миль в обидва кінці, щоб забрати понад 20 дітей з восьми різних сіл. Діти сміються і балакають, а наш мікроавтобус наповнюється радісним гудінням. Це не просто дитяча поїздка – це подорож до головної події тижня: недільної школи, оазису…