![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/Изображение-e1552032460238.jpeg)
Similar Posts
![Я вже в дорослому житті](https://media1.childrensembassyua.org/2018/10/jana-e1540279479438.jpg)
Я вже в дорослому житті
Ми з братом пішли вчитись в коледж. Я навчаюсь на повора, мені ця професія подобається. Люблю готувати. А брат навчається на механізатора. Вчусь вже другий рік, а брат – перший. Спочатку я не могла зрозуміти, як вести свої фінанси і продукти харчування. Для уроків потрібно дорогі продукти, з яких ми вчимось готувати. У мене вже…
![То може краще не народжувати?](https://media1.childrensembassyua.org/2018/04/pomosh.png)
То може краще не народжувати?
Жінкам, які самостійно виховують дітей, зараз важко забезпечити сім’ю. Особливо при нинішньому зростанні цін. І держава вирішила про таких подбати по-своєму. Допомога держави Якщо мама-одиначка, яка має одну дитину і отримує мінімальну заробітну плату, то вона не буде отримувати соціальної виплати. З 01 січня поточного року мінімалка становить 3723,00 грн. Також з закону “Про державну…