![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/11/DSC0067-e1541090374996.jpg)
Similar Posts
![Тижневі новини команди](https://media1.childrensembassyua.org/2019/06/Изображение-8-e1560846834769.jpeg)
Тижневі новини команди
Зробити нашу соцмедіа, гарячішу за літню спеку моя мета. Ще трішки часу для освоєння нового і буде цікаво. Коли за вікном + 31 мені і моєму ноуту потрібно трішки прохолоди ) / Таня В. Ще два тижні интенсивної роботи. Потім нарешті відпустка. /Юлія Вже почали готуватись до “Шкільної толоки” працюємо з сім”ями в телефонному режимі….
![Неделя в Facebook](https://media1.childrensembassyua.org/2016/06/13509094_1053402491411445_3784762549465105130_n-e1466983342783.jpg)
Неделя в Facebook
24.06.2016 Заканчивается лагерь Воскресной школы. Дети желают приятных выходных ! 23.06.2016 Організатори недільної школи зібрали всіх учнів на підсумкові заняття в літньому таборі. Діти весело з бажанням займаються любимими справами зі своїми наставниками. 22.06.2016 Благодарим семью Саша Широкова за их активное участие в жизни нашей организации и служению детям. Вот и сейчас они…
![Діти про карантин](https://media1.childrensembassyua.org/2020/04/1032_barn_ukr.jpg)
Діти про карантин
Життя на карантині- день 46 28.04.2020 Мій карантин проходить добре,але дома трішки скучно.Тому,що навулиці така гарна погода,а погулять неможна.Мені задають багато уроків які я учу кожен день.Ще я допомагаю бабусі по господарству.Я дуже скучив по “Дому друзів” уже нетерпиться прийти і пограти з друзями. Альоша 15 років Поширювати любов
![То може краще не народжувати?](https://media1.childrensembassyua.org/2018/04/pomosh.png)
То може краще не народжувати?
Жінкам, які самостійно виховують дітей, зараз важко забезпечити сім’ю. Особливо при нинішньому зростанні цін. І держава вирішила про таких подбати по-своєму. Допомога держави Якщо мама-одиначка, яка має одну дитину і отримує мінімальну заробітну плату, то вона не буде отримувати соціальної виплати. З 01 січня поточного року мінімалка становить 3723,00 грн. Також з закону “Про державну…
![Хай Бог береже Вас!](https://media1.childrensembassyua.org/2018/12/DSC0031-004-e1545833456168.jpg)
Хай Бог береже Вас!
Сьогодні п’ять сімей, яким потрібна була ваша допомога, вже закупили продукти. На Новий рік та Різдво вони матимуть їжу. Спасибі, що підтримуєте дітей. Ваша допомога дуже цінна і важлива. /Катерина Дорогі друзі! Хочу подякувати Вам за допомогу моїй сім’ї. Ми дуже дякуємо Вам. Особливо моїх четверо діток. Під Новий рік і Різдво люди чекають чудес….