![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/IMG_1-e1551707813342.jpg)
Similar Posts
![Розповідає команда](https://media1.childrensembassyua.org/2019/04/IMG_20190404_092814-e1554799193419.jpg)
Розповідає команда
Дякуємо Крістіні та Бертілу за нову пральну машинку. Наша зламалась. І вони купили нам нову. Зустріч персоналу відбулась в оновленому складі. Багато змін в роботі. Мірам проводила мастер-клас по складанню речей за системою Марі Кондо. Таня з дітьми тимчасово проживає в Дім Друзів. З 11 по 13 квітня команда прийме участь у конференції “ІНСТРУМЕНТИ МЕДІА…
![Новини команди](https://media1.childrensembassyua.org/2019/05/Изображение-2-3-e1558854748149.jpeg)
Новини команди
Дивимося інавгурацію Володимира Зеленського. Молимося за єдину, самостійну Україну. За весь український народ та нового президента. / Віктор Павлович Після затяжних дощів господарських хлопотів прибавилося. Займаюся миттям вікон, вісадкою квітів. Навожу лад в будинку і з нетерпінням чекаємо приїзду гостей / Таня Б. Технічний прогрес – це добре, але інколи програми дають збій. Мала…
![Я вже в дорослому житті](https://media1.childrensembassyua.org/2018/10/jana-e1540279479438.jpg)
Я вже в дорослому житті
Ми з братом пішли вчитись в коледж. Я навчаюсь на повора, мені ця професія подобається. Люблю готувати. А брат навчається на механізатора. Вчусь вже другий рік, а брат – перший. Спочатку я не могла зрозуміти, як вести свої фінанси і продукти харчування. Для уроків потрібно дорогі продукти, з яких ми вчимось готувати. У мене вже…