![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/07/IMG_5018.JPG-e1531732399353.jpg)
Similar Posts
![Говорять діти- Руслана](https://media1.childrensembassyua.org/2021/04/ruslana.jpeg)
Говорять діти- Руслана
Доброго дня друзі! Мене звати Руслана і мені 10 років. Я живу у селі Ярославка. Зараз я і моя сестра Віка навчаємося дома, бо у нас карантин. А Женя ходить в школу, бо она початкові класи. Робимо уроки вдома фотографуємо та відправляємо вчительці. Дуже подобається урок образотворчого мистецтва. Коли є вільний час допомогаємо мамі по…
![Говорять діти](https://media1.childrensembassyua.org/2021/03/for_blog.jpeg)
Говорять діти
Всім -всім привіт ! Мене звати Таня і мені 8 років. Я навчаюся в 3 класі, скоро перейду в 4 клас. Я люблю приходити в Дім Друзів. Тут є гурток малювання і я люблю малювати. Я хочу навчитися гарно малювати.В Домі Друзів мені весело грати в різні ігри. Мені нравиться грати в твістер, це прикольна…
![Дякую, що поруч](https://media1.childrensembassyua.org/2018/11/DSC0045-001-e1542976938122.jpg)
Дякую, що поруч
Величезне спасибі за допомогу і увагу до моєї сім’ї. Спасибі, що не залишилися байдужими до моїх дітей. Дякую за Ваше добре серце, дай Бог Вам здоров’я і процвітання. Спасибі, що подарували моїм дітям теплий одяг він нам дуже був потрібен. Наша родина бажає вам щасливих вихідних. / З повагою мама Люда Поширювати любов