![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/01/kids_blog.jpeg)
Similar Posts
![Говорят дети](https://media1.childrensembassyua.org/2021/02/roma_snow-.jpeg)
Говорят дети
Привет, меня зовут Роман. Живу я в селе Писки. Хочу рассказать немного про свою жизнь в селе. Хожу в школу, в 6 класс. Стараюсь хорошо учиться, и радовать маму хорошими оценками. Я помогаю маме по хозяйству. Заношу домой дрова, что-бы было тепло в хате. Чищу дорожки от снега, чтобы можно было ходить. В этом году…
![Увага, говорять діти](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/kristina_forblog.jpeg)
Увага, говорять діти
Привіт, я Крістіна !Я вже цілих 7 місяців вчу англійську мову з моїм другом Стюардом. Він в Англіі, а я тут в Пісках. Розмовляємо ми з ним по зуму. Мені подобається вчитися. Ми вивчили всі цифри і я вже вмію рахувати до 1 міліона. Стюард мені допомагає робити уроки по моїй книжці зі школи. Мені…
![Увага, говорять діти!](https://media1.childrensembassyua.org/2020/01/blog_glavnaya.jpg)
Увага, говорять діти!
Ми відкриваємо в нашому блозі щотижневу рубрику “Увага, говорять діти!” Задумка така, дитина напротязі тижня стає журналістом “Дому Друзів” і веде свій репортаж. Читайте і дивіться новини від дітей в нашому блозі. Привіт мене звати Соня, мені 7 років. Я хожу у Хавер у “Дім Друзів” На цій неділі я журналіст в нашому “Домі Друзів”….
![Говорять діти](https://media1.childrensembassyua.org/2021/03/victoria.jpeg)
Говорять діти
Привіт, я Віка і мені 10 років. Я навчаюся у 5 класі в селі Ярославка. У мене є 2 сестрички і братик. Я сумую за Домом Друзів. Я так зраділа, коли Віктор Павлович приїхав до нас і забрав нас в Дім Друзів на заняття недільної школи. Я зустрілася зі своїми друзями. Ми грали, співали і…
![Діти про карантин](https://media1.childrensembassyua.org/2020/04/1032_barn_ukr.jpg)
Діти про карантин
Життя на карантині- день 46 28.04.2020 Мій карантин проходить добре,але дома трішки скучно.Тому,що навулиці така гарна погода,а погулять неможна.Мені задають багато уроків які я учу кожен день.Ще я допомагаю бабусі по господарству.Я дуже скучив по “Дому друзів” уже нетерпиться прийти і пограти з друзями. Альоша 15 років Поширювати любов