![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/02/DSC0059-e1550836387708.jpg)
Similar Posts
![Дякую, що поруч](https://media1.childrensembassyua.org/2018/11/DSC0045-001-e1542976938122.jpg)
Дякую, що поруч
Величезне спасибі за допомогу і увагу до моєї сім’ї. Спасибі, що не залишилися байдужими до моїх дітей. Дякую за Ваше добре серце, дай Бог Вам здоров’я і процвітання. Спасибі, що подарували моїм дітям теплий одяг він нам дуже був потрібен. Наша родина бажає вам щасливих вихідних. / З повагою мама Люда Поширювати любов
![А ви знаєте яка книга нарозумніша?](https://media1.childrensembassyua.org/2016/07/мол_640.jpg)
А ви знаєте яка книга нарозумніша?
Ми круто проводимо час в таборі. Сьогодні у нас був Біблійний урок. Грали в гру “знайди правдиву історію”. Було три історії з Біблії. Я узнав про друге пришестя Христа. Ми склали слово Біблія з шишок. А мій друг Едік розповів нам, що Біблія найрозумніша книга. У мене теперки багато нових друзів. Я з ними граю…