![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/04/IMG_20190406_100425-e1555583271378.jpg)
Similar Posts
![Різдвяний мішок тепер порожній](https://media1.childrensembassyua.org/2024/01/1600_mishok.jpg)
Різдвяний мішок тепер порожній
Дякуємо, що долучилися до збору “Різдвяний мішок” Приємно, що є такі люди, як ви, які хочуть підтримати українських дітей в умовах війни та вимушеного переселення. Ви робите їхнє життя трішки світлішим, теплішим і щасливішим. Різдвяний подарунок був моментом радості. Була їжа і були подарунки. Була радість і спілкування. Катя є координатором програм допомоги в Пісках…
![Від усієї душі спасибі за те, що допомагаєте сім’ям. Купівля сімен для них є великим щастям.](https://media1.childrensembassyua.org/2018/04/Сіра-e1524774770706.jpg)
Від усієї душі спасибі за те, що допомагаєте сім’ям. Купівля сімен для них є великим щастям.
Ось слова вдячності однієї сім’ї: – Я так зраділа. Весь час переживала чим садити город. У мене велика сім’я. Я не мала грошей, щоб купити стільки сімен. Дякую від душі і серця. /Інна В даний час триває весняна акція. Як допомогди дізнайся тут https://childrensembassyua.org/…/час-весняних-клопотів-на-г…/ Поширювати любов
![Плануємо нашу діяльність на весняні канікули](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/Изображение-6-e1553594302310.jpeg)
Плануємо нашу діяльність на весняні канікули
На канікулах Дім Друзів приймає дітей. Раніше склали план дозвілля дітей на канікулах. А саме робота гуртків , похід на природу, заняття недільної школи, день іменинника та читання казок. Добавляємо кольорів в Домі Друзів. Розмальовуємо стіни в українському стилі. Робота на складі в стадії «все буде добре». Закупили ящики для одягу, вішалки та інші матеріали….
![В “Домі Друзів” живуть весело](https://media1.childrensembassyua.org/2019/10/blog1-e1570522202426.jpeg)
В “Домі Друзів” живуть весело
Кожного дня все більше дітей приходять на гуртки. Тут вони беруть для себе, щось нове і цікаве. Відбулося змагання по футболу. А після гри- дружнє чаювання. Залюбки діти віготовляють вироби своїми руками, грають в шахмати, працюють з компьютерами, слухають казки, малюють. Для нудьги немає часу. / Надія Михайлівна, педагог Поширювати любов