Similar Posts
Надія на краще
В цьому році я закінчую 9 класів і складаю ДПА ( державну підсумкову атестацію) “Я дуже хвилююсь ,але я стараюся підготовитись. Ми будемо складати атестацію з трьох предметів: математика, українська мова і географія. Саме більше я переживаю за математику. Я її не дуже добре знаю. Але надіюся на краще.” /Аня,15 років. Поширювати любов
Зустріч команди в Києві
Сьогодні в нас спільна готельна зустріч команди. У нас зазвичай раз у тиждень спільна скайп зустріч з усією командою. А цього разу – спільна готельна зустріч. Після всіх відпусток зібралася вся команда з новими силами, думками, ідеями. Почали з головного – слова Божого – з читання Біблії та молитви. Складаємо плани, як краще підтримати дітей…
Чудеса сбываются
Это чудо, когда так быстро находятся добрые люди, которые хотят порадовать ребёнка. Ещё вчера мы выставили пост о том, что Назар не имеет телефона, чтобы делать уроки по вайберу. Он делает уроки только тогда, когда мама приходит с работы. Спасибо огромное Алевтине за этот чудесный подарок Назару. Катерина координатор программ З днем обіймів! У цей…
Готуй, фотографуй і презентуй !
Сьогодні Света із нашої групи молоді в Домі Друзів презентує фото свого кулінарного таланту і трішкі розповість про себе. Всім привіт ! У нас вже весна і сонячно. Я люблю готувати. На фото я з моїми фірмрвими чіпсами. Це смачно. Ще я робила олівє з сюрпризом. Роблю олівє а там сюрприз Час для…
Молодь надихає рухатись вперед
Наша група молоді в Домі Друзів набирає обертів Молодь креативніше нас, має свою точку зору, запросто навчать користуватися інстаграмом тіктоком чи лайком. З ними цікаво та весело. Свєта зробила цікаві фото і трішки розповіла про своє життя. Привіт я Свєта. Мені 14 років навчаюся в 9 класі. Живу в селі Піски і з задоволенням ходжу…