![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/10/kids_friendshouse_1032.jpg)
Similar Posts
![Від усієї душі спасибі за те, що допомагаєте сім’ям. Купівля сімен для них є великим щастям.](https://media1.childrensembassyua.org/2018/04/Сіра-e1524774770706.jpg)
Від усієї душі спасибі за те, що допомагаєте сім’ям. Купівля сімен для них є великим щастям.
Ось слова вдячності однієї сім’ї: – Я так зраділа. Весь час переживала чим садити город. У мене велика сім’я. Я не мала грошей, щоб купити стільки сімен. Дякую від душі і серця. /Інна В даний час триває весняна акція. Як допомогди дізнайся тут https://childrensembassyua.org/…/час-весняних-клопотів-на-г…/ Поширювати любов
![Планировка наше все !](https://media1.childrensembassyua.org/2019/01/Изображение-2-e1548158679296.jpeg)
Планировка наше все !
Наше утро начинается с молитвы и чтения Библии. По понедельникам проходит общее совещание. Планировка наше все, без нее никуда. Планируем нашу работу на всю неделю. Кому нужно помочь, работу воскресной школы, деятельность в Киеве и острые нужды. Сейчас семья с тремя детками очень нуждаются в дровах. В доме холодно. Деньги на покупку дров есть. А…