![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/04/kristina_blog.jpeg)
Similar Posts
![Недільна школа у Домі Друзів – головна подія тижня](https://media1.childrensembassyua.org/2023/11/20231026_144454-scaled-1.jpeg)
Недільна школа у Домі Друзів – головна подія тижня
Головна подія тижня – недільна школа по суботах у Домі Друзів. Щотижня я долаю довгий шлях, 18 миль в обидва кінці, щоб забрати понад 20 дітей з восьми різних сіл. Діти сміються і балакають, а наш мікроавтобус наповнюється радісним гудінням. Це не просто дитяча поїздка – це подорож до головної події тижня: недільної школи, оазису…
![Тижневі новини – 12/21](https://media1.childrensembassyua.org/2021/03/nazar.jpeg)
Тижневі новини – 12/21
Неделя весенних каникул у детей прошла быстро. Первый месяц весны подходит к концу. Cпасибо, что вы помогаете детям идти по жизненной дороге и чувствовать себя детьми. Мы как одна большая семья Детского Посольства. Я Таня, рада поделиться с Вами, что было в Детском Посольстве на этой неделе. Каникулы в Доме Друзей На весенних каникулах дети…
![20 років допомоги та надії у Бобровицькій громаді](https://media1.childrensembassyua.org/2024/01/doroga-w-1920-1536x864-1.jpeg)
20 років допомоги та надії у Бобровицькій громаді
Мене звуть Віктор Павлович, і я хочу розповісти вам про Дитяче Посольство -Хавер. У селі ми зареєстровані під назвою Хавер. Ми працюємо в регіоні Бобровиця вже більше 20 років, допомагаючи дітям та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Приємно бачити, як їхнє життя стає кращим! Коли ми допомагаємо, ми багато дізнаємося про життя. Ми…
![Ми так раді зробити це з вами!](https://media1.childrensembassyua.org/2021/01/jennifer_forblog.jpeg)
Ми так раді зробити це з вами!
Ми в Дитячому Посольстві віримо, що разом ми робимо світ трохи світлішим. Навіть маленька свічка має велику здатність поширювати світло навколо себе. Ти одна з цих свічок. Дякуємо за участь у 2020 році – цьому особливому році для всіх нас.Ми з впевненістю чекаємо 2021 рік, і віримо, що Бог хоче благословити те, що ми робимо,…
![Бережи голову, раптом там є мозок](https://media1.childrensembassyua.org/2021/04/blog_yulia.jpeg)
Бережи голову, раптом там є мозок
Теорію пройдено. Тепер настали дні практики. Здача нового зведеного квартального звіту в процесі 🤯. P.S. На період здачі звітності, Катя безоплатно працює моїм психіатром-психологом🤪 . Коли ти будеш в “Домі Друзів”, то я тобі її “позичу”. Вона гарно виконує свої обов’язки 😀. / Юля-бухгалтер Поширювати любов