![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/11/1032_tanya.jpeg.jpg)
Similar Posts
![Дякую, що поруч](https://media1.childrensembassyua.org/2018/11/DSC0045-001-e1542976938122.jpg)
Дякую, що поруч
Величезне спасибі за допомогу і увагу до моєї сім’ї. Спасибі, що не залишилися байдужими до моїх дітей. Дякую за Ваше добре серце, дай Бог Вам здоров’я і процвітання. Спасибі, що подарували моїм дітям теплий одяг він нам дуже був потрібен. Наша родина бажає вам щасливих вихідних. / З повагою мама Люда Поширювати любов
![Не один з бідою](https://media1.childrensembassyua.org/2018/10/sasha_slavik.jpg)
Не один з бідою
Нашій сім’ї допомагають небайдужі люди. Для нас – це велика радість, що нас не забули, що ми не покинуті. Максим наш друг- однокласник. Ми знаємо, яка біда у нього трапилась у них повністю згорів будинок. Ми захотіли йому допомогти. Порадились з однокласниками і вирішили зібрати кошти, щоб йому купили одяг і портфель, бо він не…
![Діти про карантин](https://media1.childrensembassyua.org/2020/05/blog_alena_ukr.jpg)
Діти про карантин
Життя на карантині-день 64 13.05.2020 Карантин для мене спочатку був в радість.Зараз я зрозуміла,що вже набридло сидіти вдома,не можна гуляти з друзями,не можна ходити в магазин,а якщо й можна,то тільки з батьками.Багато обмежень,транспорт не їздить,школи й садочки не працюють,тому навчаємося дистанційно.Хочу,щоб вже як найскоріше закінчився карантин. Альона,13 років Поширювати любов