![](https://media1.childrensembassyua.org/2022/05/mors-dag.png)
Similar Posts
![День єднання України](https://media1.childrensembassyua.org/2022/02/UAразом-_forblog.jpeg)
День єднання України
“А накінець, браття, радійте, удосконалюйтесь, тіштеся, будьте однодумні, майте мир, і Бог любові та миру буде з вами!” – 2 Кор 13:11 Дитяче Посольство приєднується до до участі у національно-патріотичному до Дня Єднання України. Наша сила в єднанні! Слава Україні!🇺🇦 Поширювати любов
![З Днем Перемоги!](https://media1.childrensembassyua.org/2021/05/victory_day.jpeg)
З Днем Перемоги!
Історія нас вчить, що народ перемагає тоді, коли ми єдині і захищаємо те, що нам дороге. Коли ми разом. Коли ми відчуваємо, що справедливість на нашому боці. Коли стоїмо за свою землю, тоді ми непереможні. Пам’ятаємо тих, хто боронив Україну тоді! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні! Поширювати любов
![Сново карантин…](https://media1.childrensembassyua.org/2021/03/ukraine.jpg)
Сново карантин…
В Черниговской области введен более строгий карантин. С 29 марта наш регион находится в “красной зоне”. Весенние каникулы у детей закончились, но не все дети вернулись в школу. Младшая школа и садики работают. У детей 5-11 классов занятия проходят дистанционно./ Таня Поширювати любов
![З днем захисту дітей!](https://media1.childrensembassyua.org/2020/06/blog_1032.jpeg)
З днем захисту дітей!
Тримай дитину міцно за руку. І не відпускай протягом всього її дитинства. Хочеться, щоб всі діти в світі були під надійною рукою захисту дорослих і під Божим благословінням. Не тільки в день свята, а кожного дня. Захист дітей в руках дорослих. Веди дитину за руку через все її дитинство. / команда Дитячого Посльства Поширювати любов
![24 серпня день Незалежності України](https://media1.childrensembassyua.org/2022/08/collaz_4.png)
24 серпня день Незалежності України
Діти написали та намалювали малюнки про Україну. Їхні листи та малюнки відправляються на фронт до наших Захисників, а разом із ними бійців чекає подарунок від дітей – шоколад. Віримо у нашу перемогу і вдячні нашим ЗСУ. Дорогий солдате! Пишу тобі листа, щоб подякувати за хоробрість, мужність, за те що ви захищаєте нашу країну від ворогів….