З днем народження !
Святкуємо день іменинника в «Домі Друзів»
Вітаємо дітей з днем народження.
Бажаємо, Вам, веселих вихідних.
Святкуємо день іменинника в «Домі Друзів»
Вітаємо дітей з днем народження.
Бажаємо, Вам, веселих вихідних.
Люблю футбол, природу і Дім Друзів Я приходжу в Дім Друзів і Надія Михалівна допомагає виконувати з уроками. Вдома у мене не виходить робити самому. Я навчаюся у 8 класі. Коли закінчу школу хочу стати столяром чи ютубером. Але в мене ще є час на роздуми. Ще я люблю фотографувати. І ось мої фото: Я…
Якщо маєш вдома інтернет, то можна оформити допомогу при народженні дитини та житлову субсидію. І для цього не потрібно ходити до відділу соцзахисту. Це можна зробити на сайті Кабміну. Потрібно вибрати розділ “Послуги”, а в ньому – підрозділ “Електронні послуги”. Сподіваюсь, що незабаром “асортимент” послуг збільшиться. /Юлія Поширювати любов