![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/05/blog_ukr.jpg)
Similar Posts
![Як добре Всім разом](https://media1.childrensembassyua.org/2019/04/Bild-3-e1554314910366.jpeg)
Як добре Всім разом
Буас і Я(Міріам) приїхали сьогодні в Піски і зустрілися зі своєю улюбленою командою. І гостюють тут Бертіл і Крістіна із Швеції. Сьогодні Бертіл допомагав Надії пекти булочки. Вони вийшли чудові. А Крістіна допомагала Каті і Светі складати одяг, який вони привезли зі Швеції для дітей. А зараз вони з Вікторем Павловичем і Катею відвідують сім’ї….
![Дякую від щирого серця](https://media1.childrensembassyua.org/2018/11/дети.jpg)
Дякую від щирого серця
Наші дорогі друзі я дуже вдячна, що в такий скрутний час для нашої сім’ї Ви турбуєтесь про нас і допомагаєте. Дякую, що подарували моїм дітям теплий одяг та взуття. Діти дуже задоволені і вдячні. Тепер зимою їм буде тепло. Спасибі Вам від щирого серця за Вашу допомогу. /мама Наталія Поширювати любов
![Академия, учеба и новые впечатления](https://media1.childrensembassyua.org/2018/10/Катя.jpg)
Академия, учеба и новые впечатления
Вот уже ровно месяц моей взрослой жизни. За этот промежуток времени я испытала много эмоций. Каждый день наполнен чем то новым и познавательным. Невозможно передать эту эйфорию, которую я чувствую находясь в этой творческой атмосфере! В моей академии понимаешь очень четко фразу о том, что преподаватели – наши вторые родители. Легкое общение, безграничная поддержка и…
![Покровські ярмарки](https://media1.childrensembassyua.org/2018/10/фото-e1539505613690.jpg)
Покровські ярмарки
14 жовтня православні християни святкують свято Покрови. Вже закінчились осінні роботи. В цей день проводяться осінні ярмарки, де продають все те, що було вирощено або приготовлено. Щороку в школі теж проводяться такі ярмарки. Дітки продають і купують одне в одного те, що зробили з батьками своїми руками… /Надія Поширювати любов