Similar Posts
![Привіт, я Коля !](https://media1.childrensembassyua.org/2019/02/Изображение-5-e1550051286402.jpeg)
Привіт, я Коля !
Люблю футбол, природу і Дім Друзів Я приходжу в Дім Друзів і Надія Михалівна допомагає виконувати з уроками. Вдома у мене не виходить робити самому. Я навчаюся у 8 класі. Коли закінчу школу хочу стати столяром чи ютубером. Але в мене ще є час на роздуми. Ще я люблю фотографувати. І ось мої фото: Я…
![Говорят дети](https://media1.childrensembassyua.org/2021/02/roma_snow-.jpeg)
Говорят дети
Привет, меня зовут Роман. Живу я в селе Писки. Хочу рассказать немного про свою жизнь в селе. Хожу в школу, в 6 класс. Стараюсь хорошо учиться, и радовать маму хорошими оценками. Я помогаю маме по хозяйству. Заношу домой дрова, что-бы было тепло в хате. Чищу дорожки от снега, чтобы можно было ходить. В этом году…
![Розповідає команда](https://media1.childrensembassyua.org/2019/05/Изображение-e1557218609192.jpeg)
Розповідає команда
Вся наша команда дуже вдячна White Label Agency за нові ноутбуки. Це супер подарунок для нас. Працювати стало одне задоволення. Тільки потрібно трішки часу для вивчення. Вже достатньо потеплішало, і можна закупляти птицю для сімей. Тож план закупки на суботу. Город Дому Друзів вже посаджен. І зараз займаємося квітниками. / Команда Поширювати…
![Діти про карантин](https://media1.childrensembassyua.org/2020/04/1032_barn_ukr.jpg)
Діти про карантин
Життя на карантині- день 46 28.04.2020 Мій карантин проходить добре,але дома трішки скучно.Тому,що навулиці така гарна погода,а погулять неможна.Мені задають багато уроків які я учу кожен день.Ще я допомагаю бабусі по господарству.Я дуже скучив по “Дому друзів” уже нетерпиться прийти і пограти з друзями. Альоша 15 років Поширювати любов