![](https://media1.childrensembassyua.org/2022/01/ukr_insta.jpg)
Similar Posts
![Тижневі новини – 13/21](https://media1.childrensembassyua.org/2021/04/karantin_forblog.png)
Тижневі новини – 13/21
Cпасибо, что вы помогаете детям идти по жизненной дороге и чувствовать себя детьми. Мы как одна большая семья Детского Посольства. Я Таня, рада поделиться с Вами, что было в Детском Посольстве на этой неделе. Дом Друзей Последняя неделя марта подошла к концу. И принесла нам свои “сюрпризы”.Весенние каникулы у детей закончились. Но не все школьники…
![Юля 10 років на посту бухгалтера в Дитячому Посольстві](https://media1.childrensembassyua.org/2023/10/julia-vakulenko.jpeg)
Юля 10 років на посту бухгалтера в Дитячому Посольстві
Привіт, мене звуть Юлія. В нашій дружній команді я “виконую роль” бухгалтера. І цього тижня вам прийдеться читати мою писанину😀 Робота бухгалтера захоплююча, але “небезпечна для здоров’я” Сьогодні рівно 10 років, як я працюю в організації. До цього я працювала в госпрозрахунку, потім в бюджеті. В Україні від виду діяльності підприємства, залежить специфіка роботи бухгалтера….
![20 років допомоги та надії у Бобровицькій громаді](https://media1.childrensembassyua.org/2024/01/doroga-w-1920-1536x864-1.jpeg)
20 років допомоги та надії у Бобровицькій громаді
Мене звуть Віктор Павлович, і я хочу розповісти вам про Дитяче Посольство -Хавер. У селі ми зареєстровані під назвою Хавер. Ми працюємо в регіоні Бобровиця вже більше 20 років, допомагаючи дітям та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Приємно бачити, як їхнє життя стає кращим! Коли ми допомагаємо, ми багато дізнаємося про життя. Ми…