![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/11/reading_1032.jpeg.jpg)
Similar Posts
![Тижневі новини – 43](https://media1.childrensembassyua.org/2020/10/blog-1.jpeg)
Тижневі новини – 43
Привет, неделя пролетела быстро. Желаем тебе отлично провести викенд.Что произошло на этой неделе читай здесьСпасибо, что ты с нами 💛💙 Привіт з недільної школи із Дому Друзів 17.10.2020 Пройшло 8 місяців карантинних обмежень. А друзі, залишилися друзями. Недільна школа знову завітала в Дім Друзів. Зустріч була радісною. Квіти йдуть на зимівлю 19.10.2020 З настанням холодів…
![Не один з бідою](https://media1.childrensembassyua.org/2018/10/sasha_slavik.jpg)
Не один з бідою
Нашій сім’ї допомагають небайдужі люди. Для нас – це велика радість, що нас не забули, що ми не покинуті. Максим наш друг- однокласник. Ми знаємо, яка біда у нього трапилась у них повністю згорів будинок. Ми захотіли йому допомогти. Порадились з однокласниками і вирішили зібрати кошти, щоб йому купили одяг і портфель, бо він не…
![Свитера – кардиганы вязаные с любовью](https://media1.childrensembassyua.org/2021/04/LeenaK-1.jpeg)
Свитера – кардиганы вязаные с любовью
Война на востоке Украины тронула меня, как и многих других финнов. Когда новостей стало меньше, то забывалась беда украинцев. В 2015 году Ойли и Ханну Рясянен на словах и фотографиях рассказали о своей первой поездке в Украину. Что-то тронулось в моем сердце. Могу ли я что-нибудь делать? Финансовая поддержка важна, но могу ли я сделать…