![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/06/fota-11-e1529562070978.jpg)
Similar Posts
![Але Що Станеться Якщо Ми Не](https://media1.childrensembassyua.org/2017/02/nazar_med_foto.jpg)
Але Що Станеться Якщо Ми Не
В той час, коли батько захищає Україну, його семирічному синові терміново потрібна операція на серці. Операція Назару запланована на 20.03.2017 року. Професор A. Kalangos зробить операцію безкоштовно. Але завжди є але. Ліки для проведення операції коштують приблизно 30. 000 грн. Мама зараз одна з чотирма дітьми. Батько в даний момент в зоні бойових дій на…
![Помогите детям Орещенко вернутся домой](https://media1.childrensembassyua.org/2018/03/familjen.jpg)
Помогите детям Орещенко вернутся домой
Сейчас трое детей – 12 летний мальчик и девочки 6 и 9 лет, из семьи попали в реабилитационный центр из-за бедности. Дома остались 15-и и 6-и летние девочки Есть месяц до 1 апреля, чтобы исправить жилищные условия в доме, где жили дети. Если этого не будет сделано, дети и дальше будут находится в реабилитационном центре….
![Коллектив умеет работать и умеет отдыхать](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/DSC0278.JPG-e1552377441867.jpg)
Коллектив умеет работать и умеет отдыхать
После мартовских выходных команда приступила к работе, но не в полном составе. Света и Катя еще отдыхают. Сейчас полным ходом идет подготовка личных писем от детей друзьям, которые регулярно помогают. Делаем фото, дети пишут письма и рисуют рисунки. Планируем начало весенней акции 17 марта. Радуемся, что Nordisk Östmission уже дали деньги на летний отдых…
![Бережи голову, раптом там є мозок](https://media1.childrensembassyua.org/2021/04/blog_yulia.jpeg)
Бережи голову, раптом там є мозок
Теорію пройдено. Тепер настали дні практики. Здача нового зведеного квартального звіту в процесі 🤯. P.S. На період здачі звітності, Катя безоплатно працює моїм психіатром-психологом🤪 . Коли ти будеш в “Домі Друзів”, то я тобі її “позичу”. Вона гарно виконує свої обов’язки 😀. / Юля-бухгалтер Поширювати любов
![Дрова потрібні зараз](https://media1.childrensembassyua.org/2018/10/дрова-e1540141892826.jpg)
Дрова потрібні зараз
Одинока мати шістьох дітей звертається до нас про допомогу в закупівлі дров для її сім’ї. Мама Олена військовослужбовець,приймала участь в бойових діях на сході України. Орендує житло в місті Бобровиця. На данний час батько з ними не проживає і допомогти сім’ї неможе. Мама сама турбується як забезпечити дітей, взуттям, одягом та продуктами харчування. Але коштів…