Similar Posts
Дякую, що поруч
Величезне спасибі за допомогу і увагу до моєї сім’ї. Спасибі, що не залишилися байдужими до моїх дітей. Дякую за Ваше добре серце, дай Бог Вам здоров’я і процвітання. Спасибі, що подарували моїм дітям теплий одяг він нам дуже був потрібен. Наша родина бажає вам щасливих вихідних. / З повагою мама Люда Поширювати любов
Тижневі новини – 41
Привет, неделя пролетела быстро. Желаем тебе отлично провести викенд.Что произошло на этой неделе читай здесьСпасибо, что ты с нами 💛💙 Зі святом вчителі! 04.10.2020 Здоров’я Вам, удачі, успіхів у праці, сімейного благополуччя, миру і Божого Благословіння. – команда Дитячого Посольства Цей день настав “Дім Друзів”, відкрився! 06.10.2020 “Ми 7 місяців не були. Я вас бачив,…
Детский лагерь Переяслов – 4 ый день
У младшей группы детей в лагере времени для скуки нет. Дети получают кучу положительных и ярких эмоций. Успевают всё и везде! Сначала ловят солнечные лучики и волны на пляже. – Я ще цього літа не була на пляжі. Уявляєте а в таборі такий чудовий пляж. Я з новими друзями копали колодязі та будували піраміди з…
Всем привет!
Я Анечка. Мне 3 годика. У меня есть мама, два братика и бабушка. Каждые полгода мы с мамой ходим в больницу. Проводим там некоторое время. Мне нужно лечение и обследование, массажи, лечебная физкультура. У меня много проблем со здоровьям. Моя мама самая лучшая. Она меня не бросила. А у моей мамы есть Вы. Спасибо Вам…