![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/06/62108997_416516559199765_6442811051237965824_n.jpg)
Similar Posts
![Привіт, я Коля !](https://media1.childrensembassyua.org/2019/02/Изображение-5-e1550051286402.jpeg)
Привіт, я Коля !
Люблю футбол, природу і Дім Друзів Я приходжу в Дім Друзів і Надія Михалівна допомагає виконувати з уроками. Вдома у мене не виходить робити самому. Я навчаюся у 8 класі. Коли закінчу школу хочу стати столяром чи ютубером. Але в мене ще є час на роздуми. Ще я люблю фотографувати. І ось мої фото: Я…
![Тижневі новини – 46](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/1032_forblog.jpeg)
Тижневі новини – 46
Привет, неделя пролетела быстро. Желаем тебе отлично провести викенд.Что произошло на этой неделе читай здесьСпасибо, что ты с нами 💛💙 Благодарим за поездку! 09.11.2020 Большое спасибо друзьям, которые откликнулись и помогли решить нашу проблему с поездкой. “Моему сыну Антону, ребёнку с инвалидностью, надо было пройти обследование в Черниговской областной больнице. У нас не было средств…
![Дитячий табір в Карпатах – день #2](https://media1.childrensembassyua.org/2018/07/fota-1-1-e1531375507562.jpg)
Дитячий табір в Карпатах – день #2
Підкорювачи гори Маківка Оце так гори! Я ще ніколи не підіймалася на справжню гору. Вона називається Маківка. Вверх йшли аж дві години. Втомилися. Там ще знайшли та їли малину та чорниця. Дома все розповім моїм сестричкам і мамі. Карпати красиві і дуже високі. /Поліна 9 років Поширювати любов