![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/03/посылка-e1522051717578.jpeg)
Similar Posts
![Поездка в Львов](https://media1.childrensembassyua.org/2016/07/львов_2_640.jpg)
Поездка в Львов
Нарешті ми у Львові. Ми тек чекали цієї поїздки. Наш табір розділився на дві групи і ми вирушили на екскурсію по місту. Нам розповідали про історію заснування міста, про значення Львова в історії розвитку України. Ми були в центрі старого Львова, відвідали декілька музеїв, були біля оперного театру. Потім мали смачний обід. Це був дуже…
![Детский лагерь Переяслов – 4 ый день](https://media1.childrensembassyua.org/2016/07/sol_640_1.jpg)
Детский лагерь Переяслов – 4 ый день
У младшей группы детей в лагере времени для скуки нет. Дети получают кучу положительных и ярких эмоций. Успевают всё и везде! Сначала ловят солнечные лучики и волны на пляже. – Я ще цього літа не була на пляжі. Уявляєте а в таборі такий чудовий пляж. Я з новими друзями копали колодязі та будували піраміди з…
![Тижневі новини команди](https://media1.childrensembassyua.org/2019/06/Изображение-8-e1560846834769.jpeg)
Тижневі новини команди
Зробити нашу соцмедіа, гарячішу за літню спеку моя мета. Ще трішки часу для освоєння нового і буде цікаво. Коли за вікном + 31 мені і моєму ноуту потрібно трішки прохолоди ) / Таня В. Ще два тижні интенсивної роботи. Потім нарешті відпустка. /Юлія Вже почали готуватись до “Шкільної толоки” працюємо з сім”ями в телефонному режимі….