![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/12/blogg_utjuzhnikova.jpg)
Similar Posts
![Прийшов час весняної акції](https://media1.childrensembassyua.org/2022/05/simena.jpeg)
Прийшов час весняної акції
Зараз ми працюємо по новому та і погляди на допомогу зміннились. Ті сімьї яким до цього часу ми допомогали стали ще більш незахищені. Та з’явились нові. Багато людей покинули свої домівки. Деякі тимчасово. Багато хто залишились. Допомога дуже потрібна саме зараз. Ми дуже сподіваємось, що люди матимуть змогу зростити та зібрати свій врожай. Хоча і…
![Школьная толока продолжается](https://media1.childrensembassyua.org/2019/08/arsen.jpg)
Школьная толока продолжается
Доброе утро, начинаем новый день с улыбкой ! Планируем сегодня купить школьную одежду и школьные принадлежности еще для 18 детей. Впереди длинный день. На улице жарко + 30. До ближайшего базара в деревне 40 км. Это не город автобусы проезжают один-два раза в день. Если не успел, до будешь идти пешком. Вы можете принять…
![Ваша поддержка – это наши запасы на зиму](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/image-1.png)
Ваша поддержка – это наши запасы на зиму
Я и мой сын Роман живём в доме, который снимаем в аренду. В прошлом году нам помогли купить цыплят бройлеров, а также розсаду. Мы благодарим всех кто нам помог. Потому, что зимой было и мясо, и овощи, которые мы вырастили на нашем огороде. Мы будем благодарны, если и в этом году нам помогут купить цыплят…
![Шкільна толока продовжується](https://media1.childrensembassyua.org/2019/08/68627276_2944098812482145_8621439869333274624_n.jpg)
Шкільна толока продовжується
Мама Кирила просить допомогти одягнути сина до школи. Самій їй дуже складно це зробити. Грошей в сім’ї не вистачає. Минулорічний одяг малий. За літо Кирило виріс. Твоя допомога може змінити ситуацію в житті Кирила. Навіть маленька участь буде дуже цінною і потрібною. Ти хочеш допомогти? Кирилу потрібний шкільний одяг та взуття. А також допомога в…
![Діти в Україні потребують твоєї допомоги](https://media1.childrensembassyua.org/2023/09/Колекція.jpg)
Діти в Україні потребують твоєї допомоги
Зараз дуже складно в Україні. Чоловіки йдуть на фронт Жінки і діти залишаються вдома. Вони борються, як можуть, щоб жити повсякденним життям під час війни. Це справді важко. Діти в Україні потребують допомоги. Хороша новина в тому, що ти можеш допомогти. У цей час, під час тривалої війни – російської інвазії в Україну, багато дітей…
![Подари ребёнку горячий обед](https://media1.childrensembassyua.org/2020/01/1032_blog.jpg)
Подари ребёнку горячий обед
Наконец-то открылась школьная столовая. Уже дети могут покушать горячий обед. Но не все дети имеют такую возможность. Просим твоей помощи. Дети будут рады любой поддержке. Спасибо, что не остаётесь равнодушными. /Катерина – координатор програм -телефон 066-142-87-11 Поширювати любов