![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/12/blogg.jpg)
Similar Posts
![Студенське життя розпочалося](https://media1.childrensembassyua.org/2019/08/Изображение-e1566972354982.jpeg)
Студенське життя розпочалося
ByChildren
Юля закінчила 9 класів, і цього року поступила в технікум. Зустрівшись з нашою студенткою поговорили з нею про студенське життя, вибрану професію і плани на майбутнє. – Юля куди ти поступила? – Я постула я в Бобровицький технікум імені Майнової. – Яку професію ти обрала? – Професію я вибирала дуже довго, навіть, коли…
![Готуй, фотографуй і презентуй !](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/Изображение.jpeg-2-1-e1552489851912.jpg)
Готуй, фотографуй і презентуй !
ByChildren
Сьогодні Света із нашої групи молоді в Домі Друзів презентує фото свого кулінарного таланту і трішкі розповість про себе. Всім привіт ! У нас вже весна і сонячно. Я люблю готувати. На фото я з моїми фірмрвими чіпсами. Це смачно. Ще я робила олівє з сюрпризом. Роблю олівє а там сюрприз Час для…