Similar Posts
Хочеш допомогти?…
Ми знаємо дівчину, яка потребує твоєї допомоги. Це Юля. Вона живе з мамою. Із-за бідності у мами немає можливості навіть частково одягнути дівчинку в школу. Вони живуть на допомогу від держави (по втраті годувальника). Цього лише вистачає на частину продуктів. Та і заробити немає де. В тому віддаленому селі роботи немає. Ти можеш допомогти? Юлі…
В “Домі Друзів” живуть весело
Кожного дня все більше дітей приходять на гуртки. Тут вони беруть для себе, щось нове і цікаве. Відбулося змагання по футболу. А після гри- дружнє чаювання. Залюбки діти віготовляють вироби своїми руками, грають в шахмати, працюють з компьютерами, слухають казки, малюють. Для нудьги немає часу. / Надія Михайлівна, педагог Поширювати любов