![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/12/DSC0043-002-e1544442496164.jpg)
Similar Posts
![Mоя мрія стати хірургом](https://media1.childrensembassyua.org/2018/05/sveta-e1525758150611.jpg)
Mоя мрія стати хірургом
Мене звати Свєта. Мені 13 років Я хочу стати лікарем – хірургом, але ще трішки боюся. Бо це дуже відповідальна робота. Від хірурга залежить життя і здоров’я людини Чому саме ця професія? Бо хочу допомагати людям. Зараз багато людей помирає, тому що операції коштують дуже дорого, а люди не мають таких грошей. Тому я буду…
![Весенняя акция продолжается](https://media1.childrensembassyua.org/2018/05/foto1.jpg)
Весенняя акция продолжается
Ещё нужна помощь 112 людей уже получили помощь в покупке семян и птицы. Но есть ещё семьи с детьми, которые нуждаются в покупке поросёнка, телёнка, рассады овощей. На наше мнение – это самая лучшая помощь людям. Они сами выращивают себе еду. В сёлах птица, свиньи, корова, овощи являются единственным доходом еды для семьи. Огромным благословением…
![Європа “стукає до нас у двері”](https://media1.childrensembassyua.org/2018/05/skrin.png)
Європа “стукає до нас у двері”
Якщо маєш вдома інтернет, то можна оформити допомогу при народженні дитини та житлову субсидію. І для цього не потрібно ходити до відділу соцзахисту. Це можна зробити на сайті Кабміну. Потрібно вибрати розділ “Послуги”, а в ньому – підрозділ “Електронні послуги”. Сподіваюсь, що незабаром “асортимент” послуг збільшиться. /Юлія Поширювати любов
![Студенське життя розпочалося](https://media1.childrensembassyua.org/2019/08/Изображение-e1566972354982.jpeg)
Студенське життя розпочалося
Юля закінчила 9 класів, і цього року поступила в технікум. Зустрівшись з нашою студенткою поговорили з нею про студенське життя, вибрану професію і плани на майбутнє. – Юля куди ти поступила? – Я постула я в Бобровицький технікум імені Майнової. – Яку професію ти обрала? – Професію я вибирала дуже довго, навіть, коли…
![Плануємо нашу діяльність на весняні канікули](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/Изображение-6-e1553594302310.jpeg)
Плануємо нашу діяльність на весняні канікули
На канікулах Дім Друзів приймає дітей. Раніше склали план дозвілля дітей на канікулах. А саме робота гуртків , похід на природу, заняття недільної школи, день іменинника та читання казок. Добавляємо кольорів в Домі Друзів. Розмальовуємо стіни в українському стилі. Робота на складі в стадії «все буде добре». Закупили ящики для одягу, вішалки та інші матеріали….
Просніться ми горимо
Мені вчора подзвонила мама сім’ї яку ми опікаємо і розказала: В їх домі, де спали кріпко, перебив солодкий сон запах диму і крик «просніться ми горимо». В старому будинку, де проживає сім’я і їх п’ятеро дітей, почала горіти електро проводка. Дивом батько, який працюв в полі з самого ранку, повернувся додому. Побачив вчасно пожежу і врятував…