![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/05/kiril.jpeg)
Similar Posts
![Тижневі новини – 11/21](https://media1.childrensembassyua.org/2021/03/detki_.forblog.jpeg)
Тижневі новини – 11/21
Неделя пролетела быстро. Очень благодарны Богу, что имеем возможность помогать детям. Cпасибо, что вы помогаете детям идти по жизненной дороге и чувствовать себя детьми. Мы как одна большая семья Детского Посольства. Я Таня, рада поделиться с Вами, что было в Детском Посольстве на этой неделе. В Киеве с 20 марта вводят усиленный карантин, который продлится…
![Дитячий табір в Карпатах – день #10](https://media1.childrensembassyua.org/2018/07/fota-4-4.jpg)
Дитячий табір в Карпатах – день #10
Всім привіт з Карпат ! Про табір я можу розповідати дуже довго. Час летить швидко і весело. Багато нових вражень. Спортивні ігри, виступи на сцені, командні змагання. Я знайшла багато нових друзів. Табір в Карпатах чудовий. Цей час я запам’ятаю надовго. Коли повернуся додому, розповім своїм друзями. Всім бажаю веселих вихідних ! / Юля 14…
![Студенське життя розпочалося](https://media1.childrensembassyua.org/2019/08/Изображение-e1566972354982.jpeg)
Студенське життя розпочалося
Юля закінчила 9 класів, і цього року поступила в технікум. Зустрівшись з нашою студенткою поговорили з нею про студенське життя, вибрану професію і плани на майбутнє. – Юля куди ти поступила? – Я постула я в Бобровицький технікум імені Майнової. – Яку професію ти обрала? – Професію я вибирала дуже довго, навіть, коли…