![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/04/IMG_20190402_163710-e1554231953197.jpg)
Similar Posts
![Готуй, фотографуй і презентуй !](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/Изображение.jpeg-2-1-e1552489851912.jpg)
Готуй, фотографуй і презентуй !
Сьогодні Света із нашої групи молоді в Домі Друзів презентує фото свого кулінарного таланту і трішкі розповість про себе. Всім привіт ! У нас вже весна і сонячно. Я люблю готувати. На фото я з моїми фірмрвими чіпсами. Це смачно. Ще я робила олівє з сюрпризом. Роблю олівє а там сюрприз Час для…
![Дякую, що поруч](https://media1.childrensembassyua.org/2018/11/DSC0045-001-e1542976938122.jpg)
Дякую, що поруч
Величезне спасибі за допомогу і увагу до моєї сім’ї. Спасибі, що не залишилися байдужими до моїх дітей. Дякую за Ваше добре серце, дай Бог Вам здоров’я і процвітання. Спасибі, що подарували моїм дітям теплий одяг він нам дуже був потрібен. Наша родина бажає вам щасливих вихідних. / З повагою мама Люда Поширювати любов
![Хто такий Святий Миколай?](https://media1.childrensembassyua.org/2019/12/blogg_hund_dasha.jpg)
Хто такий Святий Миколай?
Вустами дітей, хто такий Миколай -Це свята людина. Він добрий і щедрий💕. /Рома 10 років -Літнього віку з мішечком у шапочці🎅. Як прийшов Миколай, то скоро прийде Новий рік.⛄🎄 /Света 13 років -Це мама 👩👧. Вона мені кладе під подушку подарунки.🎁 /Христина 11 років – То дядінько, який розносить діткам подарунки.🎁 /Таня 7 років -Наша…