![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/12/Изображение.jpeg-e1545132485340.jpg)
Similar Posts
![Родина вдячна за допомогу](https://media1.childrensembassyua.org/2019/01/дрова-e1548922524602.jpeg)
Родина вдячна за допомогу
Мама з трома дітками зверрнулися за допомогою. Соціальної допомоги не вистачило на придбання дров. Мама кожного по снігу і морозу ходила за село в пошуках палива. Щоб якось обігріти хату. Cьогодні вони отримали цілу машину дров. Мама і діти щиро дякують за милосердя і допомогу всім хто допоміг. /Віктор Павлович Поширювати любов
![Не один з бідою](https://media1.childrensembassyua.org/2018/10/received_171157040461499-e1539253433588.jpeg)
Не один з бідою
О четвертій годині ранку 24 вересня сім’я проснулась від запаху дима. Горів їх будинок, який вони тільки облаштували для житла. Згоріло все… Родина дивом врятувалась. Молода сім’я має двоє дітей, також з ними проживає брат, особа з числа дітей-сиріт. Небайдужі люди надали старий занедбаний будинок для проживання. Сім’я не опускає руки, намагається відновити надане житло….
![Планируем, работаем, радуемся](https://media1.childrensembassyua.org/2019/02/Изображение-7-e1550570273755.jpeg)
Планируем, работаем, радуемся
Благодаря нашим друзьям, все нуждающиеся семьи получили дрова. Зима подходит к концу. Мы начали готовиться к весенней акции. /Света Снег еще лежит. А дети уже с нетерпением ждут открытия футбольного сезона. /Виктор Только закончили делать открытки день Святого Валентина, как теперь готовимся к Международному женскому дню. Готовим открытки и танцевальный кружок. Тоже готовится выступать. /Катерина…
![Друзі, це наша спільна нагорода !](https://media1.childrensembassyua.org/2018/11/20181130_130417-e1543589967879.jpg)
Друзі, це наша спільна нагорода !
Сьогодні благодійна організація «Хавер» отримала подяку від Бобровицької районної державної адміністрації. За багаторічну соціальну, фінансову та благодійну підтримку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Це наша спільна нагорода. Дякую кожному, хто підтримує нашу роботу в Україні. І допомагає нам допомагати дітям і родинам, котрі цього потребують. / З повагою до кожного Віктор Поширювати любов
![Добрый день, друзья!](https://media1.childrensembassyua.org/2018/11/DSC0047-002-e1543495981682.jpg)
Добрый день, друзья!
Спасибо Вам огромное за помощь нашей семье. Тёплая одежда нам была очень нужна. Теперь мои дети могут гулять на улице и ходить в школу в сильные морозы. Мой муж умер, и я сама осталась с четырьмя детьми. Нашей семье сейчас очень трудно. Мы очень благодарны Вам. Дети счастливы, и я тоже. Пусть Господь благословит Вас…
![Пройшов день подяки в “Домі Друзів”](https://media1.childrensembassyua.org/2019/09/Изображение-6-e1569685415522.jpeg)
Пройшов день подяки в “Домі Друзів”
Заняття в недільній розпочалися з подяки Богу за те, що в нас є. Спільна молитва, прославлення в піснях, діти малювали малюнки в яких дякували Бога за дім, урожай, маму і тата. Час пройшов весело. І звичайно ласощі для дітей. Дякуємо команді за проведення недільної школи. Це надзвичайний час для дітей. А також, щира подяка…