![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/03/ukraine.jpg)
Similar Posts
![Тиша до сліз](https://media1.childrensembassyua.org/2019/10/blogg_nadja_zhenja.jpg)
Тиша до сліз
Зараз мені сумно, бо через карантин не можу бачитись з дітьми. Радію кожній зустрічі з ними онлайн і по телефону. Хочу спілкуватися з дитиною, співчувати і радіти разом з нею. В зв’язку з коронавірусом ситуація дуже складна. При нашій організації діє програма “Дім Друзів”, де я працюю педагогом. Кожного дня, після занять в школі сюди…
![24 серпня день Незалежності України](https://media1.childrensembassyua.org/2022/08/collaz_4.png)
24 серпня день Незалежності України
Діти написали та намалювали малюнки про Україну. Їхні листи та малюнки відправляються на фронт до наших Захисників, а разом із ними бійців чекає подарунок від дітей – шоколад. Віримо у нашу перемогу і вдячні нашим ЗСУ. Дорогий солдате! Пишу тобі листа, щоб подякувати за хоробрість, мужність, за те що ви захищаєте нашу країну від ворогів….
![“Ми українці”](https://media1.childrensembassyua.org/2022/02/foto_1_glavnaya.jpeg)
“Ми українці”
День Єднання України в Домі Друзів пройшов спокійно, щиро, з посмішками дітей і відчуттям любові до України ❤️ Діти прийшли в святкових вишиванках. Малювали жовто-блакитні сердечки, висловлюючи цим свою любов до України. Вони ще не до кінця розуміють значення цього свята. Але їх щирі вислови : “Україна Єдина” , “Ми українці”, “Україна наша рідна Батьківщіна”,…
![Діти про карантин](https://media1.childrensembassyua.org/2020/04/ruslana_ukr.jpg)
Діти про карантин
Життя на карантині- день 40 22.04.2020 Привіт! Мій карантин проходить так. Мені не дуже скучно, бо в мене є 2 сестрички і братик. Кожного дня я учу уроки по телевізору і по своїх книжках. Допомогала перевозити дрова і прибираю у хаті. Бо мама на роботі, а я найстарша в нашій сім’ї. Ще я читаю книжки…
![Христос рождається – славімо Його!](https://media1.childrensembassyua.org/2021/01/1032_forblog.jpeg)
Христос рождається – славімо Його!
Христос рождається – славімо Його! Так у нас вітаються люди один з одним в день Різдва. Різдво Христове є одне з головних свят для мене. Але справжній сенс його святкування я зрозуміла, коли стала дорослою. Маленькою я чекала цього свята тільки тому, що в цей день можна було отримати багато цукерок. Зранку, після Святого вечора,…