![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/02/julia.jpg)
Similar Posts
Перший День Літа – День захисту дітей – свято “Дому друзів”
Дорога в Київ. Чудова прогулянка на теплоході. Макдональдз і морозиво. Друзі – це було чудово. Сорок п’ять дітей були благословенні поїздкою на єкскурсію. Море емоцій, дехто з дітей навіть побачили Київ вперше, а тим більше Дніпро, теплохід і Макдональдс. Коли зайшли на теплохід, діти були в захваті: Вони раділи, вигукували: “Ого!…”.А потім їх зачарували краєвиди…
![Благодарность Тебе](https://media1.childrensembassyua.org/2017/04/ruki2.jpg)
Благодарность Тебе
Громаднейшая благодарность для Тебя, от семей которые получили посевные наборы и домашнюю птицу. Все они с радостью сами выбирали необходимые семена и каждого птенца. Это даст возможность в домашних условиях вырастить продукты питания, что очень важно в связи с постоянным подорожанием продуктов. И не каждая семья может выделить из семейного бюджета деньги, чтобы купить…
![Діти приходять за новими враженнями](https://media1.childrensembassyua.org/2019/10/1032_blog.jpg)
Діти приходять за новими враженнями
Діти пишуть лист у Швецію. Це подяка за ляльки для театру.Коли я була у Швеції і гостювала у вчительки- пенсіонерки, вона подарувала набір ляльок. Вона шиє їх своїми руками. Дітям дуже сподобались ляльки. Вони зразу склали свою казку. А ще малювали малюнок для дня Захисника і робили Петриківський розпис. Використали теплі осінні дні для гри…