![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/01/DSC0208-e1548169587928.jpg)
Similar Posts
![Я вже в дорослому житті](https://media1.childrensembassyua.org/2018/10/jana-e1540279479438.jpg)
Я вже в дорослому житті
Ми з братом пішли вчитись в коледж. Я навчаюсь на повора, мені ця професія подобається. Люблю готувати. А брат навчається на механізатора. Вчусь вже другий рік, а брат – перший. Спочатку я не могла зрозуміти, як вести свої фінанси і продукти харчування. Для уроків потрібно дорогі продукти, з яких ми вчимось готувати. У мене вже…
![Новини команди](https://media1.childrensembassyua.org/2019/05/Изображение-2-3-e1558854748149.jpeg)
Новини команди
Дивимося інавгурацію Володимира Зеленського. Молимося за єдину, самостійну Україну. За весь український народ та нового президента. / Віктор Павлович Після затяжних дощів господарських хлопотів прибавилося. Займаюся миттям вікон, вісадкою квітів. Навожу лад в будинку і з нетерпінням чекаємо приїзду гостей / Таня Б. Технічний прогрес – це добре, але інколи програми дають збій. Мала…
![Родина вдячна за допомогу](https://media1.childrensembassyua.org/2019/01/дрова-e1548922524602.jpeg)
Родина вдячна за допомогу
Мама з трома дітками зверрнулися за допомогою. Соціальної допомоги не вистачило на придбання дров. Мама кожного по снігу і морозу ходила за село в пошуках палива. Щоб якось обігріти хату. Cьогодні вони отримали цілу машину дров. Мама і діти щиро дякують за милосердя і допомогу всім хто допоміг. /Віктор Павлович Поширювати любов
![В школі весело!](https://media1.childrensembassyua.org/2018/09/Kiril-e1537279632352.jpg)
В школі весело!
Прийшла осінь і знову до школи. Я радий повернутися до навчання. Я вже в 4 классі. Мої друзі зі мною. Але ці уроки забирають багато сил. В школі уроки, дома уроки. І так п‘ять днів на тиждень. А гратися коли ? Хто придумав стільки уроків. Але треба навчатися і бути розумним. Сумую за літом та…