![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/04/Данильченко_Таня-001.jpg)
Similar Posts
![Розповідає команда](https://media1.childrensembassyua.org/2019/04/trello453214643-e1554180215214.jpg)
Розповідає команда
Дякуємо Всім хто приймав участь в акції ” Весняний збір”. В суботу купимо сімена. Розсаду, птицю та інше – ближче до травня. В Домі друзів на цьому тижні два іменинника. Сьогодні день народження Альоши. Йому буде 14 років. А в четвер Альоні буде 13 років. Також в нас новий співробітник Таня. Чекайте її фотку в…
Просніться ми горимо
Мені вчора подзвонила мама сім’ї яку ми опікаємо і розказала: В їх домі, де спали кріпко, перебив солодкий сон запах диму і крик «просніться ми горимо». В старому будинку, де проживає сім’я і їх п’ятеро дітей, почала горіти електро проводка. Дивом батько, який працюв в полі з самого ранку, повернувся додому. Побачив вчасно пожежу і врятував…
![Спасибо за наш дом](https://media1.childrensembassyua.org/2016/08/bloga_5.jpg)
Спасибо за наш дом
Иметь свой дом, это моя мечта. Но в реальности такого нет. Я хотела, чтобы мои четверо детей жили в своём доме. Но я знала, что это невозможно. Я постоянно продолжала искать место для жилья. Нам удавалось найти временное жильё, но оно не подходило детям. Патрисия и Лен дали крышу над головой. Там мы прожили 4…