![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/02/1032.jpeg)
Similar Posts
![Лучше поздно, чем никогда !](https://media1.childrensembassyua.org/2019/01/Изображение-e1546593613249.jpeg)
Лучше поздно, чем никогда !
Новый год приносит новые сюрпризы. Письмо из Финляндии в Украину шло 10 месяцев. Это было длинное путешествие. Но радость есть, ведь письмо дошло до адресата. А как говорится, лучше поздно, чем никогда. Почта работает на все 100%. Так что с нетерпением ждём новых писем. / Таня Поширювати любов
![Радіємо разом](https://media1.childrensembassyua.org/2019/10/lessons_Fotor.jpg)
Радіємо разом
Діти з радістю приходять на заняття в Недільної школи в Дім Друзів Ритмічна ранкова зарядка, прославлення в піснях, спільна молитва — дарує дітям гарний настрій. На Біблійному уроці діти дізналися про царя Давида, вивчали вірш із Біблії. Міркували, щоб вони робили, як би у дитячому віці стали царями. У кожного свої мрії. Після смачного обіду,…
![Планируем, работаем, радуемся](https://media1.childrensembassyua.org/2019/02/Изображение-7-e1550570273755.jpeg)
Планируем, работаем, радуемся
Благодаря нашим друзьям, все нуждающиеся семьи получили дрова. Зима подходит к концу. Мы начали готовиться к весенней акции. /Света Снег еще лежит. А дети уже с нетерпением ждут открытия футбольного сезона. /Виктор Только закончили делать открытки день Святого Валентина, как теперь готовимся к Международному женскому дню. Готовим открытки и танцевальный кружок. Тоже готовится выступать. /Катерина…
![Тижневі новини – 43](https://media1.childrensembassyua.org/2020/10/blog-1.jpeg)
Тижневі новини – 43
Привет, неделя пролетела быстро. Желаем тебе отлично провести викенд.Что произошло на этой неделе читай здесьСпасибо, что ты с нами 💛💙 Привіт з недільної школи із Дому Друзів 17.10.2020 Пройшло 8 місяців карантинних обмежень. А друзі, залишилися друзями. Недільна школа знову завітала в Дім Друзів. Зустріч була радісною. Квіти йдуть на зимівлю 19.10.2020 З настанням холодів…
![Знайомтесь, це Назар та Кирилло !](https://media1.childrensembassyua.org/2019/01/boys-e1548247060659.jpg)
Знайомтесь, це Назар та Кирилло !
Хлопчики мріють стати будівельниками.У Домі Друзів вони будують іграшкові будиночки. І розповідають, як мріють побудувати великі справжні будинки. Кирил хоче побудувати трьох поверховий будинок із соломи і запросити багато друзів.Це чудово. Можливо саме так, починається кар‘єра майбутніх архітекторов.Всім великий привіт від Назара і Кирила/Таня Поширювати любов