Створи Cвято

fest_fran_skolan

Діти в школі створили свій рух «Створи свято»: Вони самі зібрали необхідні продукти для трьох бійців із зони АТО і відправили їм посилку.

Мене вразила завзятість і доброта дітей. Діти почули історію про бійців із зони АТО, як їм там важко, холодно і немає, що їсти, а єдиний душ – це вологі серветки. Вони почали самі приносити з дому, що в них було: це теплі речі, продукти і «душ для бійців» – (вологі серветки). Зібрали три пакунки і відправили, а на четвертий збирають кошти для відправки. Як тільки бійці почали отримувати речі, до дітей прийшли дзвінки подяки і одне відео, від якого діти були ошарашені. На ньому був боець, який отримав посилку. Він був грязний, через плече автомат.

paketerar_till_soldaterna

Прямо перед камерою він відкрив пакунок. Він дякував за все, що діти зібрали. А коли взяв малесеньку шоколадку, побачив в ній дитячу доброту. У дітей, які бачили цей момент, були сльози. Вони уявили, як тільки важко бійцям там. На цьому діти не збираються зупинятись і хочуть привітати їх із Святом Миколая, Новим роком та Різдвом.

Подаруйте свято діткам

Ви також можете зробити свято для цих діток, як вони зробили для бійців.
Наші закордонні друзі, які небайдужі до доль українських дітей, хочуть зробити для них справжнє свято. Сподіваємось і на присутність українських людей.

Ми будемо з вдячністю приймати Ваші, як маленькі, так і великі подарунки, або Ви можете передати кошти на них.

 

Наші реквізити в Україні:

Благодійна організація Хавер ЄДРПОУ 26407288 Рр 26009010257164 МФО 300023 ПАТ Укрсоцбанк .

Благодійний фонд Адольфі ЄДРПОУ 25772873 р/р 26005010256448 МФО 300023 ПАТ Укрсоцбанк

Дякуємо за вашу небайдужість та любовь до дітей. Заради життя, яке хочется прожити.

 

 

Поширювати любов

Similar Posts

3 Comments

  1. Які молодці. Для таких справжніх маленьких героїв насправді хочеться зробити щось приємне.

  2. Зараз в цей важкий час для нашої країни дуже приємно бачити, що діти ростуть небайдужими і приймають участь у створенні майбутнього нашої України.

  3. Умнички ! Большое спасибо за ваши большие и добрые сердца. Так хочется у детей было счастливое детство в счастливой Украине.

Comments are closed.