Similar Posts
Табір в Карпатах- це табір, в який я хочу повернутися знову
Табір в Карпатах- це табір, в який я хочу повернутися знову. Своїми враженнями ділиться Віка 14 років. Сьогодні ми знову їздили на цілий день в гори та на водоспад. Зранку в нас завжди проходить Біблійний урок, а вже потім розваги. Мені дуже подобається купатись, особливо під водоспадом. Хоч вода і холодна, але це так класно…
Перший День Літа – День захисту дітей – свято “Дому друзів”
Дорога в Київ. Чудова прогулянка на теплоході. Макдональдз і морозиво. Друзі – це було чудово. Сорок п’ять дітей були благословенні поїздкою на єкскурсію. Море емоцій, дехто з дітей навіть побачили Київ вперше, а тим більше Дніпро, теплохід і Макдональдс. Коли зайшли на теплохід, діти були в захваті: Вони раділи, вигукували: “Ого!…”.А потім їх зачарували краєвиди…