![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/05/some_blog_ukr-2.jpg)
Similar Posts
![Посеред війни – мить радості](https://media1.childrensembassyua.org/2023/09/katya.jpeg)
Посеред війни – мить радості
Привіт, це я, Катерина, яка завжди з вами. Я маю честь працювати з програмами допомоги нашої організації “Дитяче Посольство”. Моя мотивація Вже майже 17 років я маю честь допомагати дітям та сім’ям. Я відчуваю біль і потреби кожної сім’ї своїм серцем, а потім хочу якнайшвидше з’ясувати, чим я можу допомогти. Мною рухає відчуття, що я…
![З турботою про дітей в Україні](https://media1.childrensembassyua.org/2020/12/одежда-1-1.jpg)
З турботою про дітей в Україні
Теплі шкарпетки та тепла шапка – вони допомагають вам залишатися в теплі. Але в’язані шкарпетки та шапки можуть означати і більше. Вони можуть нагадати вам, що є хтось, хто думає і піклується про вас. Їх в’язали з великою любов’ю, сподіваючись, що той, хто їх отримає відчує тепло не тільки фізично, але й глибоко в душі….
![Тижневі новини-4/21](https://media1.childrensembassyua.org/2021/01/for_blog--scaled.jpeg)
Тижневі новини-4/21
Последняя неделя января пролетела быстро. Второй месяц зимы подходит к концу. Скоро весна и это радует. Благодарю, каждого кто с нами. Без вас-не было бы нас. Мы как одна большая семья Детского Посольства. Я Таня, рада поделиться с Вами, что было в Детском Посольстве на этой неделе. Неделя началась для нас с хороших новостей. Локдаун…
![Так склалася моя доля, що все своє життя я пов’язала роботою з дітьми](https://media1.childrensembassyua.org/2022/09/bloger_raisa.png)
Так склалася моя доля, що все своє життя я пов’язала роботою з дітьми
За освітою я педагог, вчитель початкових класів. І коли в минулому році Міріам з Боасом запросили мене на роботу в Дім Друзів, моїм першим питанням було, а що це за робота. І у відповідь я почула, що треба працювати з дітьми. Я відразу згодилася, бо ця робота мені знайома. Скажу відверто, що з дітьми працювати…
![Бережи голову, раптом там є мозок](https://media1.childrensembassyua.org/2021/04/blog_yulia.jpeg)
Бережи голову, раптом там є мозок
Теорію пройдено. Тепер настали дні практики. Здача нового зведеного квартального звіту в процесі 🤯. P.S. На період здачі звітності, Катя безоплатно працює моїм психіатром-психологом🤪 . Коли ти будеш в “Домі Друзів”, то я тобі її “позичу”. Вона гарно виконує свої обов’язки 😀. / Юля-бухгалтер Поширювати любов