![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/06/tele-e1528358095626.jpeg)
Similar Posts
![Дякуємо за новорічний стіл](https://media1.childrensembassyua.org/2021/01/Изображение-1-1032x1376-1.jpg)
Дякуємо за новорічний стіл
Ми всією командою Дитячого Посольства хочемо побажати Вам щасливого Нового 2021 року. А також щиро подякувати за участь у зборі коштів на Різдво та Новий рік. Ви ще можете взяти участь у зборі коштів Ми продовжили збір коштів до 7 січня, оскільки в Україні існує така велика потреба під час цієї пандемії. “Дякую за подароване…
![“А я вже обідаю в школі”](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/school-e1551426229573.jpg)
“А я вже обідаю в школі”
Завдячуючи Вашій допомозі 46 дітей вже мають змогу отримувати гарячі обіди в шкільній їдальні. Спасибі, що підтримуєте дітей, Ваша турбота дуже відчувається. Діти вдячні. -А в шкільній столовій все таке добре, що хочеться добавки /Арсен 7 років -У мене вже не болить живіт, бо я їм у шкільній столовій. Раніше їла лише після школи дома,…
![Хай Бог береже Вас!](https://media1.childrensembassyua.org/2018/12/DSC0031-004-e1545833456168.jpg)
Хай Бог береже Вас!
Сьогодні п’ять сімей, яким потрібна була ваша допомога, вже закупили продукти. На Новий рік та Різдво вони матимуть їжу. Спасибі, що підтримуєте дітей. Ваша допомога дуже цінна і важлива. /Катерина Дорогі друзі! Хочу подякувати Вам за допомогу моїй сім’ї. Ми дуже дякуємо Вам. Особливо моїх четверо діток. Під Новий рік і Різдво люди чекають чудес….